Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies (
více o cookies). Jejich používáním s tímto vyjadřujete souhlas.
souhlasím
stolní tenis
Moravský Beroun
úspěšnost čtyřher B
p. |
hráč |
družstvo |
skóre |
úspěšnost |
1. |
Dědek Jaroslav |
Štarnov C |
14 : 1 |
93% |
2. |
Kursa Jiří |
Moravský Beroun B |
13 : 1 |
92% |
3. |
Naňák Libor |
Štarnov C |
13 : 1 |
92% |
4. |
Bouzek František |
Moravský Beroun B |
9 : 1 |
90% |
5. |
Mišun Miroslav |
Štarnov C |
7 : 1 |
87% |
6. |
Švanda Radovan |
Moravský Beroun B |
5 : 1 |
83% |
7. |
Velechová Adéla |
Hlušovice B |
6 : 2 |
75% |
8. |
Srňan Jozef |
Uničov B |
8 : 3 |
72% |
9. |
Koutný Marek |
Štarnov C |
10 : 4 |
71% |
10. |
Zlámal Jiří |
Hlušovice B |
7 : 3 |
70% |
11. |
Kusmič Martin |
Moravský Beroun B |
11 : 5 |
68% |
12. |
Kubenz Petr |
Štarnov C |
11 : 5 |
68% |
13. |
Krupička Jiří |
Nový Svět B |
8 : 5 |
61% |
14. |
Hradil David |
Hlušovice B |
10 : 7 |
58% |
15. |
Pacák Jiří |
Nový Svět B |
8 : 6 |
57% |
16. |
Králík Stanislav |
Uničov B |
10 : 8 |
55% |
17. |
Vystavěl Jakub |
Senice B |
6 : 5 |
54% |
18. |
Hájková Iveta |
Neředín E |
7 : 6 |
53% |
19. |
Vylášek Vladimír |
Hlušovice B |
9 : 8 |
52% |
20. |
Křížová Lucie |
Uničov B |
5 : 5 |
50% |
21. |
Křížová Irena |
Uničov B |
8 : 8 |
50% |
22. |
Suchý František |
Uničov B |
4 : 4 |
50% |
23. |
Protivánek Lukáš |
Hlušovice B |
6 : 6 |
50% |
24. |
Kolisko Vlastimil |
Nový Svět B |
3 : 3 |
50% |
25. |
Pečiva Tomáš |
Náměšť na Hané B |
6 : 6 |
50% |
26. |
Dvořák Josef |
Senice B |
7 : 8 |
46% |
27. |
Doseděl Tomáš |
Neředín E |
8 : 10 |
44% |
28. |
Gofroj Zbyněk |
Neředín E |
4 : 5 |
44% |
29. |
Skoupil František |
Náměšť na Hané B |
7 : 9 |
43% |
30. |
Kovář Daniel |
Velký Újezd B |
5 : 7 |
41% |
31. |
Drozd Tomáš |
Křelov B |
5 : 8 |
38% |
32. |
Smička Ivo |
Náměšť na Hané B |
5 : 8 |
38% |
33. |
Spurný Tomáš |
Neředín E |
5 : 8 |
38% |
34. |
Kořínek Lukáš |
Nový Svět B |
3 : 5 |
37% |
35. |
Vysloužil Oldřich |
Křelov B |
2 : 4 |
33% |
36. |
Kořínek Jiří |
Křelov B |
5 : 10 |
33% |
37. |
Drábek Milan |
Křelov B |
4 : 9 |
30% |
38. |
Chromec Jiří |
Křelov B |
4 : 9 |
30% |
39. |
Petružela Tomáš |
Velký Újezd B |
4 : 9 |
30% |
40. |
Lang Rudolf |
Náměšť na Hané B |
3 : 7 |
30% |
41. |
Adamko František |
Velký Újezd B |
3 : 8 |
27% |
42. |
Skopalík Jan |
Uničov B |
2 : 6 |
25% |
43. |
Jalůvka Pavel |
Nový Svět B |
3 : 9 |
25% |
44. |
Jalůvka Michal |
Nový Svět B |
2 : 6 |
25% |
45. |
Dubovan Miroslav |
Velký Újezd B |
4 : 13 |
23% |
46. |
Lakomý Pavel |
Senice B |
3 : 12 |
20% |
47. |
Špunda Jaromír |
Velký Újezd B |
2 : 9 |
18% |
48. |
Konečný Vlastimil |
Senice B |
3 : 14 |
17% |
49. |
Batla Ben |
Náměšť na Hané B |
1 : 6 |
14% |
50. |
Hradil Jiří |
Nový Svět B |
0 : 6 |
0% |
hráči s méně než 33% odehraných zápasů
p. |
hráč |
družstvo |
skóre |
úspěšnost |
1. |
Trbušek Jiří |
Moravský Beroun B |
5 : 0 |
100% |
2. |
Pavela Ondřej |
Moravský Beroun B |
4 : 0 |
100% |
3. |
Žák Radomír |
Neředín E |
4 : 0 |
100% |
4. |
Nykl Stanislav |
Štarnov C |
4 : 0 |
100% |
5. |
Šobr Luděk |
Senice B |
3 : 0 |
100% |
6. |
Smolka Marek |
Křelov B |
3 : 0 |
100% |
7. |
Glücková Lenka |
Moravský Beroun B |
2 : 0 |
100% |
8. |
Běhal Milan |
Neředín E |
2 : 0 |
100% |
9. |
Kasal Patrik |
Uničov B |
1 : 0 |
100% |
10. |
Polnar Jaroslav |
Moravský Beroun B |
1 : 0 |
100% |
11. |
Svozil Pavel |
Štarnov C |
1 : 0 |
100% |
12. |
Čapek Dalibor |
Hlušovice B |
1 : 0 |
100% |
13. |
Jurečka Petr |
Nový Svět B |
1 : 0 |
100% |
14. |
Rádek Ivo |
Moravský Beroun B |
1 : 0 |
100% |
15. |
Zapletal Jaroslav |
Náměšť na Hané B |
1 : 0 |
100% |
16. |
Zeman Tomáš |
Hlušovice B |
4 : 1 |
80% |
17. |
Dragoun Ivo |
Neředín E |
3 : 2 |
60% |
18. |
Šoupal Tomáš ml. |
Náměšť na Hané B |
3 : 2 |
60% |
19. |
Veselka Jan |
Moravský Beroun B |
3 : 2 |
60% |
20. |
Kusmič Vlastimil |
Moravský Beroun B |
2 : 2 |
50% |
21. |
Kvapilík Ivo |
Senice B |
2 : 2 |
50% |
22. |
Dvořák Kamil |
Senice B |
1 : 1 |
50% |
23. |
Gerat Ivo |
Hlušovice B |
1 : 1 |
50% |
24. |
Haderka Jakub |
Křelov B |
2 : 2 |
50% |
25. |
Dědič Ladislav |
Velký Újezd B |
1 : 1 |
50% |
26. |
Trhal Michal |
Náměšť na Hané B |
1 : 2 |
33% |
27. |
Navrátil Marek |
Velký Újezd B |
1 : 2 |
33% |
28. |
Jurný Jakub |
Senice B |
1 : 2 |
33% |
29. |
Holíková Vendula |
Neředín E |
1 : 3 |
25% |
30. |
Jochman Vojtěch |
Křelov B |
1 : 3 |
25% |
31. |
Kováčová Monika |
Náměšť na Hané B |
1 : 3 |
25% |
32. |
Hejtmánek Pavel |
Moravský Beroun B |
0 : 1 |
0% |
33. |
Vysloužil Zdeněk |
Křelov B |
0 : 1 |
0% |
34. |
Cankař Radek |
Neředín E |
0 : 1 |
0% |
35. |
Halfar Miloslav |
Náměšť na Hané B |
0 : 1 |
0% |
36. |
Mazánek Zdeněk |
Senice B |
0 : 1 |
0% |
37. |
Říha Radim ml. |
Senice B |
0 : 1 |
0% |
38. |
Bouzek Štěpán |
Moravský Beroun B |
0 : 1 |
0% |
39. |
Šofr Martin |
Neředín E |
0 : 1 |
0% |
40. |
Bršťák František |
Moravský Beroun B |
0 : 2 |
0% |
41. |
Bauer František |
Neředín E |
0 : 2 |
0% |
42. |
Chrobok Radomír |
Velký Újezd B |
0 : 3 |
0% |
43. |
Pernecký Jan |
Nový Svět B |
0 : 4 |
0% |